Hej!

Opowiem wam trochę o sobie ...

Moją największą pasją jest wykonywanie zdjęć ślubnych. Z aparatem w ręce się nie urodziłem. Dochodziłem do wszystkiego samemu, kończąc w międzyczasie liczne kursy fotografowania. Z zawodu jestem informatykiem, lecz zapragnąłem robić w życiu coś, co będzie mi przynosiło satysfakcję. Staram się spełniać jako fotograf i uszczęśliwiać ludzi efektami mojej pracy.

Lata doświadczeń sprawiły, że odkrywam fotografię na nowo. Wzbogaciłem się przez to o nowe pomysły, które w kreatywny sposób staram się wyrażać na zdjęciach. Wciąż poszukuję nowych wyzwań. Poprzez dynamiczną zmianę technik ujęć i kadrowania wydobywam na pierwszy plan prawdziwe emocje – Wasze emocje.

Podczas reportażu ślubnego pracuję z jak największą dyskrecją. Staram się być niewidoczny dla otoczenia, jednocześnie będąc jak najbliżej Was i Waszych bliskich. Nie planuję scenariuszy. Wolę by emocje były wywołane naturalnie. Po latach, gdy znów siądziecie do przeglądania Waszych zdjęć, wspomnienia powrócą, cechując się swoją prawdziwością.

W trakcie sesji ślubnej staram się wykonywać zdjęcia subtelne i naturalne, w taki sposób aby wyrażały Was samych. Nie wymagam od Was niczego, prócz pokazania prawdziwej miłości. Sam daję od siebie wszystko by tą Waszą miłość jak najlepiej uwiecznić na fotografiach.

Po godzinach...

Lubię spędzać czas ze swoją żoną oraz swoimi przyjaciółmi. Lubię także gotować (ponoć bardzo dobrze mi idzie :). Przy okazji poznałem swoją kolejną pasję, którą jest podróżowanie. Zwiedziłem już prawie wszystkie państwa Europy, a teraz planuję zwiedzić resztę miejsc na świecie. Jeżeli Waszym marzeniem jest zagraniczna sesja ślubna to nic nie stoi na przeszkodzie, aby te marzenia razem ze mną spełniać.

Do zobaczenia!

Będzie mi bardzo miło jeżeli i ja Was

bliżej poznam.

Zapraszam Was do przejrzenia mojego portfolio oraz przede wszystkim historii innych par, bo tylko w ten sposób zobaczycie jak naprawdę pracuję.